poniedziałek, 10 czerwca 2013

Witajcie wakacje! - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/13To już trzeci rok szkolny, jaki kończy Polonijna Szkoła Podstawowa w Veneto, nasi trzecioklasiści od września rozpoczną nową przygodę - IV klasę, dlatego musiało być oryginalnie i kolorowo! Nasze nauczycielki i mamy przygotowały z nami w sekrecie część artystyczną...

Widzicie nas tutaj w towarzystwie naszych młodszych kolegów z Polonijnego Przedszkola i Mamy Basi, która nauczyła nas tańczyć. Widzicie jacy  jesteśmy eleganccy? To zasługa Mamy Ireny!
Kiedy tak wychodziliśmy przywitały nas oklaski naszych rodziców, wszyscy byli zaskoczeni! Nikt nie spodziewał się nas w podobnych do góralskich spódnicach! A nasi koledzy mieli czerwone szarfy opasane na biodrach!
Zaskoczyliśmy wszystkich!!!

Stroje były nam potrzebne do "Trojaka", tańczyliśmy wg choreografii Mamy Basi, zarówno przedszkolaki jak i my!
A tu już występujemy samodzielnie w Katechizmie Polskiego Dziecka autorstwa Władysława Bełzy.

Trzecioklasiści z mgr Joanną Oborzyńską - tak naprawdę wcale nie było im do śmiechu, bo będą za sobą tesknić. Od września uczniowie pani Asi rozpoczną lekcje w innym systemie z nowym wychowawcą.
A tu już widzicie nas prawie w komplecie... prawie, bo połowa rodziców robiła nam zdjęcia i nie wiedzieliśmy w którą stronę patrzeć! 
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny, już nie możemy się doczekać spotkania po wakacjach! 
Chcecie do nas dołączyć? Macie od 6 do 10 lat? Mówicie choć trochę po polsku? Lubicie się bawić i poznawać nowe ciekawe rzeczy? Poproście rodziców, by skontaktowali się z naszą Szkołą dzwoniąc na nr 377 277 6001  albo by napisali do Sekretariatu Polskiej Ludoteki Rodzinnej z prośbą o informację.
Jesteście z wykształcenia nauczycielami lub pedagogami? Odezwijcie się do nas, być może zaczniemy współpracować!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz