sobota, 16 lipca 2011

Inauguracja Roku Szkolnego 2011/2012

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2011/12 odbędzie się w dniu 10 września 2011 roku, w siedzibie Polskiej Ludoteki Rodzinnej, na Via Roma 42, w Campiglia dei Berici Vi. Zapraszamy na godzinę 16.00. Po oficjalnych uroczystościach odbędą się pierwsze lekcje.Wszystkich wielbicieli polskiej kultury zapraszamy na koncert muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Jakuba Tchorzewskiego, który odbędzie się o godzinie 21.00 w Teatro Parrochiale w Campiglia dei Berici. Wstęp wolny.
 Inicjatywa jest wspierana przez Konsulat Generalny RP w Mediolanie i częściowo finansowana ze środków pozyskanych ze Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Projekt Polonijna Szkoła Podstawowa w Veneto jest wspierany przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

„Zadanie realizowane w ramach zlecania przez Kancelarię Senatu zadań w zakresie opieki nad Polonią   i Polakami za granicą w  2011 r.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz