poniedziałek, 9 września 2013

Inauguracja Roku Szkolnego 2013/14

 7 września 2013 r. w siedzibie Polskiej Ludoteki Rodzinnej odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2013/14, w której wzięły udział rodziny polonijne z dziećmi do lat 10. Imprezę prowadziła Viceprezes Zarządu Stowarzyszenia "Polska Ludoteka Rodzinna", Agata Maria Jankowska, głos zabrała i pasowania pierwszoklasistów dokonała Prezes Stowarzyszenia, Barbara Czyżewska. W nowym roku szkolnym w naszej szkole uczyć się będą dzieci w klasach I, II, III i IV.
Nasi nowi uczniowie przed pasowaniem.

I klasa z wychowwczynią mgr Joanną Oborzyńską.

Klasa II i III z wychowawczynią mgr Anną Katarzyną Maciejko

Klasa IV z wychowawczynią mgr Agnieszką Kluzek (polonistką)
i z mgr Barbarą Michalak (geograf)

A to nasi młodsi koledzy z przedszkola i nie tylko
z ich nauczycielką mgr Agatą Marią Jankowską

Uczniowie Polonijnej Szkoły Podstawowej w Veneto z wychowawczyniami

Uczestnicy spotkania inauguracyjnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz